hotmail aç kaydol oturum aç

Hotmail aç kaydol

Hotmail aç ve kaydol işlemi hotmail ve Microsoft hizmetlerinden faydalanabilmek için gerekli servis’e kayıt işlemidir. Hotmail bir e-posta servisidir hotmail.com uzantılı bir e-posta adresi ve e-posta gönderme ve alma hizmeti sunar. Hotmail.com uzantılı bir e-posta almak ücretsizdir. Hotmail.com dışında Outlook.com, windowslive.com, hotmail.com.tr vb. uzantılı e-posta adreside alabilirsiniz.

Hotmail.com adresi kullanımı

Hotmail.com kaydolmak ile Microsoft hesaplarına kaydolarak tüm Microsoft hesaplarınıda kullanabilirsiniz. Microsoft hizmetleri, Skype, msn.com, xbox ve diğer Microsoft hesaplarında geçerlidir. Msn açmak , skype açmak ve kaydolmak içinde kullanabileceğiniz bir hesaptır.

Hotmail açmak ve kaydolmak

Hotmail açmak için hotmail kaydol formunu doldurmanız gereklidir. Bu formda bazı kişisel bilgiler ve kullanıcı adı seçimi ve güvenlik sorularından oluşan bölümler vardır. Hotmail kaydol formunu doldurmak sadece bir dakikanızı alır. Bu form’u doldurarak sadece bir dakikada ücretsiz bir hotmail hesabınız olur.

Hotmail kaydol Formu nasıl doldurulur?

Öncelikle yazımızın en alt kısmındaki hotmail kaydol linkine tıklayarak gideceğiniz sayfadan formu doldurmaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde hotmail.com hesabınız oluşturulur.

Hotmail kaydol hesap oluşturma işlemi

hotmail-kaydol-oturum-acHotmail kaydolma formunda ilk olarak ad soyad bilgisini girdikten sonra bir kullanıcı adı seçmenizi ister bu kullanıcı adı daha önce başkaları tarafından kullanılmıyor olmalıdır. Yani hotmail.com kullanıcı adı benzersiz ve size özel olmalıdır kullanıcı adınızı seçtikten sonra hesap uzantısını seçin. bu uzantı açılır pencereden seçim yapabileceğiniz uzantılardır.

hotmail.com-servisleri

Resimde görüldüğü gibi outlook.com, outlook.com.tr, hotmail.com, hotmail.com.tr, windowslive.com olarak belirlenmiş dilediğinizi seçebilirsiniz.

Daha sonra bir parola belirlemeniz gereklidir. Bu parola güçlü ve güvenli harf ve rakamlardan oluşmalı ve gerekirse özel karakterlerde kullanabilirsiniz.

Doğum tarihi ve Cinsiyetinizi seçiniz. ve Hotmail.com kaydol formunu doldurmaya devam ediniz.

hotmail-al-kaydol-formHotmail.com kaydol formunda telefon bilginizi giriniz bu bilgi ise sizin güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Hesabınız çalınırsa yada şifrenizi unutursanız kolayca hesabınızı geri alabilirsiniz.

Daha sonra diğer e-posta adresi yazan yere size ait başka bir e-posta adresini yazın ve son olarak güvenlik önlemi olan resimdeki karakterlerin aynısını alttaki kutuya girin ve “Hesap oluştur” butonuna tıklayın.

Hotmail kaydol başarılı ise hotmail hesabınız hazır artık bu hesap ile e-posta gönderebilir ve alabilirsiniz.

Hotmail açmak ve kaydolmak için tıklayınız.

Related Posts

 • 60
  Msn Adresi Al Msn adresi al'mak için msn anasayfasına giderek kaydolmamız gereklidir. Msn adresi bir e-posta servis hizmetidir. Bu Microsoft hesabı olarak kullanılır yani bir Microsoft hesabı açarak bir Msn adresi almış oluruz. Msn adresi almak ücretsizdir. Msn kaydol formu ile msn hesabımız hazır hale gelecektir. Bu zor bir işlem değildir. Msn adresi almak sadece …
  Tags: bir, kaydol, almak, al, hotmail
 • 52
  Msn Açmak ve Msn Kaydolma işlemi Msn hizmetine kaydolmak için bir eposta hesabı gereklidir. Bu Eposta hesabı Hotmail, Windows live, Yahoo olabilir.Siz Msn yani Microsoft hesabı alacaksınız ve bu hesabı tüm Microsoft hizmetlerinde kullanacaksınız. Ayrıca bir Hotmail eposta almak isterseniz "Hotmail al" isimli makalemizden faydalanabilirsiniz. Msn Açmak Msn açmak için küçük bir form doldurmanız gereklidir.…
  Tags: ve, bir, bu, hotmail, açmak, kaydol
 • 47
  Msn al Msn Microsoft firmasının anlık iletişim hizmeti Msn Messenger hesabı olarak adlandırılır. Msn hizmetine son vermesine rağmen Skype isimli hizmeti yerine devreye soktu. Skype ile Msn messenger ile yapabildilerinizin hepsini yapabilirsiniz. Anlık konuşma ve iletişim, sms gönderme gibi. Skype kaydolmak ücretsizdir, ancak bir msn hesabınız varsa o hesabı Skype giriş'te kullanabilirsiniz. Msn aç yada…
  Tags: ve, al, kaydol, almak
 • 46
  Mail adresi almak için bu hizmeti veren birçok mail servisi vardır. Gmail, yahoo, hotmail gibi buyuk ve bilinen email servislerinin yanında pek de bilinmeyen birçok email adresi alabileceğiniz servis vardır. Bu email servisleride ücretsizdir. mail.aol.com Mail.com Gmx.com thexyz.com
  Tags: bu, almak, ve, hotmail
 • 44
  mail.com.tr almak için Türkçe hizmet veren bir servise kayıt olmalısınız. Şuanda Hotmail dışında ücretsiz mail hizmeti veren bir servis yoktur. Hotmail.com.tr uzantılı bir email adresi alabilirsiniz.
  Tags: bir, almak, hotmail

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This Blog will give regular Commentators DoFollow Status. Implemented from IT Blögg